Liceum

Witamy na naszej stronie

Prywatne szkoły Edusola powstały po to aby nauka była przyjemnością zdobywania wiedzy dla ucznia  oraz poczuciem bezpieczeństwa o poziom edukacji tego żaka, dla ich rodziców.

Edusola to nie jest typowa szkoła podstawowa i liceum. To studnia z nieograniczonymi możliwościami dla Was nasi uczniowie. Realizacja podstawy programowej u nas odbywa się przede wszystkim z uśmiechem na twarzy i bez presji czasu. Praca metodą projektu, tutoring, wspólne wycieczki pozwalające zrozumieć zawiłości świata, zajęcia rozwijające uzdolnienia i pasje. Bądź reżyserem własnej przyszłości, a my Ci w tym pomożemy. Dajmy sobie szanse!

Nasz team to grupa fascynatów nauki i nauczania. Nauczyciele pracujący na co dzień w szkole podstawowej i liceum, domach kultury, teatrze. Ludzie z pasją i wielką siłą do realizacji tego co w nich wykształciła uczelnia, staż codzienności w instytucjach edukacyjnych, doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi.

Prowadzimy edukację domową wraz z całym zapleczem umożliwiającym realizację podstawy programowej w warunkach domowych. Oferujemy dostęp do platformy z materiałami pomagającymi naukę poszczególnych przedmiotów samodzielnie. Organizujemy zajęcia wspierające w nauce przedmiotów egzaminacyjnych. Przygotowujemy wszystko to co potrzebuje nasz uczeń aby spokojnie i bez stresu przeszedł rok szkolny z pozytywnym jego zakończeniem w postaci egzaminów klasyfikacyjnych.

Egzaminy organizowane są na podstawie zagadnień egzaminacyjnych przedstawionych na platformie szkoły. Mają formę pisemną i ustną ustalone wcześniej w przychylnych warunkach i czasie dla ucznia oraz rodzica.

Zapraszamy do świata Edusoli.


Poznaj nas
Poznaj nas
Dlaczego My?
Dlaczego My?
Jak uczymy
Jak uczymy
Kontakt
Kontakt